ПІСЕННИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ЗІРКОВІ ДУЕТИ"

2013-11-22

/Files/images/Изображение 035.jpg

Кожного року восени традиційно Остерський будинок творчості дітей та юнацтва разом з міським будинком культури проводять фестиваль пісні «Зоряний дует». Оскільки фестиваль став дуже популярним, він вийшов за межі нашого міста. Останні роки в ньому приймали участь багато дуетів з сел.Десна та навколишніх приміських сіл. Тому в цьому році пісенний марафон вирішено було провести в військовому містечку Десна.

Вечірньої пори 22 листопада велика глядацька зала гарнізонного будинку офіцерів не змогла вмістити всіх бажаючих подивитись це яскраве видовище.

Хочеться відзначити те, що серед шістнадцяти пар-дуетів були й гості: дівочий дует Єлизавета Михед та Тетяна Молибога з м.Ніжин, які зачарували глядачів майстерністю свого вокалу. Фестиваль проходив в два етапи, в першому – дуети виконували ретро пісні, серед яких прозвучали «Попурі 60-х» (О.Яжук та Т. Кудря) «Эхо любви» (А.Щербань, А.Костюк), «Виновата ли я» (Г.Медвідь І.Садиков), «Воспоминание» (Н.Меланченко, С.Литвиненко) «Две звезды» (Л.Назаренко, О. Половецький), «Я люблю буги-вуги» (К.Голуб Ю.Акульонок), та інші.

Після невеликої перерви, в якій з успіхом виступили квартет з м.Остер (ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ю.Збанацького) у складі: К.Ясь, О.Мисник, Л.Шевченко, Н.Скидан, танцювальний ансамбль «Десняночка», художній керівник Л.Назаренко. Розпочався другий етап фестивалю під назвою «Пісня і сучасність». Його розпочав дует у складі Заболотної і Караман «Україна – це ми», Яскравими були виступи дуетів К.Степанової та О.Ковтуненко( «По серпантину»), Х.Кобижча та С. Алексєєва («Щастя, добра і любові…»), К.Ясь та О.Мисник «Звёзды», подружжя Гламазденків («Река судьбы»), О .Чередниченко. А. Гулий («Не знаю»), В.Кривченко Б.Крят («Ти найкраща») Г. Медвідь та І.Садикова («Дует Ємілії та Єміля»). Особливо привернули увагу глядачів костюми, в яких виступала ця пара

Дякуємо за підтримку та розуміння директорів Деснянської гімназії та школи (Римарєв К.Є, Л.Д.Байкова), Остерських гімназії та школи №2 (І.М.Куран, Н.О.Баран). Автору проекту А.О.Кіряновій, та ведучім Т.Косюк та Д.Нестеренко.

Особлива подяка за сприяння в проведенні фестивалю Благодійному фонду М.Рудьковського (депутат О.Дмитренко), Благодійному фонду Миклухо-Маклая (директор Ю.А.Миклухо-Маклай) та всім учасникам фестивалю. Зичимо їм здоров’я та творчих успіхів.

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi