Досягнення гуртківців Остерського будинку творчості дітей та юнацтва за 2014-2015н.р.

Обласні та Всеукраїнські нагороди:

1. Обласний конкурс малюнку до 70-річчя визволення Чернігівщини Мельник Станіслав –. Диплом ІІ ст.

2. Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Планета» м.Чернігів (хореографічний колектив «Шарм» керівник Ю.В.Коновал)

- Колектив Чемпіон – Диплом І Золото.

- Спеціальна премія – танок «Український козачок»

- Диплом І ст. золото – «Вася – Васелёк»

- Диплом ІІІ ст. золото – «Фараоніка»

- Диплом І ст. срібло – «Казачок»

- Диплом ІІ ст. срібло – «Червоні шапочки»

- Диплом ІІ ст. бронза – «Диско»

- Диплом ІІІ ст. бронза – «Коти і миші»

- Диплом ІІІ ст. срібло – «Бурлеск»

3. Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник». м.Київ

Хореографічний колектив «Шарм» керівник Коновал Ю.В.

- Диплом І ст. – фольклорний танок

- Диплом І ст. – естрадний танок

- Диплом І ст. – «Бурлеск»

- Диплом ІІ ст. – «Ми українці»

- Диплом ІІІ ст. – «Україно – будьмо!»

- Гран – при «Український козачок»

ВІА «Tutti» керівник Щербань А.В.

- Диплом І ст. – вокальний дует.

- Диплом ІІ ст. – інструментальна група «Musical river»

- Диплом категорія «Малюки» 4 р. – Матвій Щербань

4. ІІІ Обласний фестиваль – конкурс обдарованої молоді «Поліський зорепад»

- Грамота ІІ місце – Жежера Вікторія твір-роздум. (кер.І.А.Єрьоміна)

- Грамота ІІІ місце – танцювальний колектив «Шарм» «Шляхами перемог» (кер.Коновал Ю.В.)

- Грамота ІІІ місце – вокльний ансамбль «Колір сонця» «Ми з піснею пройшли до перемоги». (кер.Н.В.Меланченко)

5. ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – Європеєць»

Переможець обласного етапу конкурсу – Череда Світлана (кер. І.А. Єрьоміна)

6. Обласний фестиваль - конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею» спільно з фондом Софії Русової м.Чернігів.

Фіналіст обласного конкурсу Акульонок Юрій (кер.Н.В.меланченко)

7. Обласний конкурс – виставка «Знай і люби свій край»:

Гурток «Фантазія плюс» кер.С.П.Ковченко

- Грамота І місце - Кошова Анна

- Грамота ІІ місце – Божок Діана

- Грамота ІІІ місце – Француз Вікторія

- Грамота І місце – Горіла Анастасія

- Грамота ІІІ місце – Чернова Катерина

Гурток «Рукоділля» кер.Юша Т.С.

- Грамота ІІІ місце – Поляк Віра

8. Міжнародний молодіжний фестиваль «Молодість. Мир. Майбутнє» делегація (м.Остер Косюк Т.І., КоновалЮ.В., Курач Д.О.) Козелецького району:

- Грамота І місце у конкурсі національної кухні;

- Грамота І місце у туристичній грі «Ажіотаж»

- Грамота за активну участь в проведенні міжнародного молодіжного фестивалю «Молодість.Мир.Майбутнє».

9. Участь в літературному конкурсі учнівської молоді «Ми – за тверезе життя» м.Київ (кер. І.А.Єрьоміна) ( результати невідомі)

10. Участь в Всеукраїнському конкурсі відео проектів з подалання вісх форм насильства серед дітей «Вільні від насильства» тем відеоролика «Стоп насильству».

(результати – невідомі)

Районний конкурс «Тобі, мій краю, я співаю»

- Фіналіст Косюк Софія (кер.З.Є.Горєлая) приз глядацьких симпатій.

- дует Н.Погуляй и П.Янченко (ІІ місце)

- Васюк Роман фіналіст

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi